Ürünlerinizi ve Hizmetinizi İnternete Taşıdınız Şimdi Reklam Zamanı

  • Arama Motoru Reklamları vermeyi düşünüyorsanız.
  • Yetersiz bilgi ile TBM çok harcıyorsanız.
  • Daha az bütçe ile daha çok, eleman ihtiyacı yok.
  • Herşey için KayseriWebs Var. Özel Sertifikalı Adwords Reklam Uzmanıyla buradayız.

Neden Google AdWords ?

Teknolojimizin vazgeçilmez parçası, arama motorları günlük olarak 1.2 milyar arama ile tüm kullanıcıların istediği bilgileri ulaşmasını sağlamaktadır. Bir kullanıcı ürün veya hizmet arıyorsa arama motorlarını tercih edecektir. Ürün ve hizmet sağlayan firmalar ise bu alan da kendi ürün ve hizmetini öne çıkararak ürün ve hizmetini daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayacaktır.

AdWords Reklam Vererek Hangi Avantajları Yakalayabilirsiniz? (burada kaldık)

Hedef kitlenizi belirleyerek yaptığınız reklamlar ile hem o kitle üzerinde marka bilinirliğiniz artacak hemde dönüşüm oranlarınız artacaktır. Ürün tanıtımı veya yeni hizmetinizi hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Daha önce sizi ziyaret etmiş kişilere yeniden pazarlama ile kendinizi göstererek marka değerinizi artırabilirsiniz.

Reklamlar Nerelerde Gözükmektedir?

Arama anahtar kelimeleriniz arama ağı(arama sonuclarında) görülmektedir. Google anlaşmalı siteleri ile milyonlarca site de görüntüleme reklamlarınız da görünebilmektedir. Hedef kitlenize bağlı olarak Youtube, Gmail, Google + gibi anlaşmalı yerlerde de kitlenize erişbilmektesiniz.

Reklamlar Hangi Cihazlarda Yayınlayabilirsiniz?

İsteğe bağlı olarak Bilgisayar, Akıllı telefonlar, tablet ve tüm cihazlar da yayınlayabilirsiniz. Sizin için öncelik olan olan cihaza öncelik verip, diğer cihazlar da görünmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenize daha hızlı erişebilirsiniz.

Kimler Reklam Verebilir?

Ürün satışı, tanıtımı veya hizmet sağlayan tüm firmalar, marka bilinirliği artırmak eski müşterilerini kendini hatırlatmak isteyen; kısacası başka müşterilere ulaşmak isteyen herkes politikalara uygun ise reklam verebilir.

Google Reklam Ajans Hizmeti Gerekli midir?

Sizler de google adwords reklamı yayınlayabilirsiniz. Peki neden danışmanlık hizmeti alınmalı Google reklam ile hem ücretten hem de zamandan kazanıp en doğru müşterilere ulaşabilirsiniz. Bu süreçde rapolamalar ile gerçek zamanlı olarak gelişmeleri takip edebilirisiniz.

AdWords Google Ajans Hizmeti Almak için Ne Ödemeliyim?

AdWords danışmanlık hizmetimiz reklam bütçeniz üzerinden belirli bir yüzde komisyon alarak ilerlemektedir.

Google AdWords Ajans Hizmeti Almak için Ne Yapmalısınız?

Hemen aşağıdan iletişim bilgilerinizi girerek sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.